• ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Magic Survival ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Magic Survival IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ досвід ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Magic Survival 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  Поки що я насолоджуюся. Я не бачив жодної реклами, окрім тієї, яку я вирішив подивитися, щоб продовжувати грати. Ви працюєте пристойно, хоча іноді вас переповнюють неправильні заклинання в невідповідний час. Причина, чому це не 5 зірок, полягає в тому, що іноді я не міг увійти в гру, іноді мої кадри падають, і гра виходить з ладу, а саме тоді мені доводиться перезапускати гру. На щастя, гра зберігає ваш попередній запуск (незважаючи на те, що я втратив легендарний артефакт).

  Гра чудова перший раз зависнув у нині на кількох роках, але це одна проблема не російської або української мови через те, що викикають такі проблеми як неправильний переклад деяких скілів .

  На жаль, занадто ресурсомісткий для мого телефону. Зате добре грає на планшеті. Геймплей для мене занадто повторюваний, а елементи керування трохи незграбні. Тим не менш, занурився в це годину, перш ніж набриднути.

  Все чудово) добавте мов

  Це нормально витрачати час, але мені досить швидко набридли обмежені заклинання

  Чесно убити час

  Весела гра, але вона продовжує зависати, коли я вибираю певний клас на певній сцені

  Ваша гра хороша і все. Але він продовжує замерзати в подальшому. В іншому випадку це досить весело.

  Гра навіть не проходить через екран завантаження на моєму Samsung A2Core, і мені так сподобалося грати в неї, що вона працювала раніше, ніж я перевстановлював її кілька разів.

  Чесно кажучи, захоплююча гра. Простий, але величезний. Чудова гра для втрати часу. Керує однією рукою. Було б добре, якби іноді пояснювали ефекти заклинань тощо... але чудово!

  (Редагувати огляд) Гра БУЛА чудово! До цих пір раптово він навіть не запуститься. Гра вилітає прямо на екрані початкового завантаження. Я зробив усе, спробував усі обхідні шляхи, щоб змусити гру працювати, і це просто капут. Сумно, але мені дуже сподобалася ця гра.

  Magic Survival કેઝ્યુઅલ fupf

  Класна гра... Але доводиться підтягувати англійську...

  Вибухи-смертники від його ворогів у цій грі жахливі, як і здатність життя після смерті, тому що вам все одно потрібно дивитися рекламу, щоб повернутися до життя.

  Виходить з ладу ще до початку.

  Господи мій! Ця гра є ідеальним поєднанням навичок, удачі та стратегії. Уявіть, що Archero злився з Diablo.

  Гра весела і проста. Чудово вбиває час... проте він потребує оновлення. Я зміг відіграти пару раундів, перш ніж спробувати завантажити його, і гра впала. Я кілька разів видаляв і перевстановлював з успіхом, але тепер... ніяких кубиків. Тож ось ми пишемо огляд, сподіваючись, що розробники незабаром випустять деякі виправлення помилок.

  Все на висоті , але на блискавку більше всяких підходів, наприклад, на вунь, воду ...Я думаю, ви мене зрозуміли

  Грав близько 5 хвилин, не вмер, навіть не кинув виклик, це дійсно нудно. Я виключаю це.

  нещодавнє оновлення було СУПЕР напруженим на моєму телефоні (Redmi Note 8 Pro), хоча той самий матч навіть не нагрівав мій пристрій взагалі. Зазвичай я оцінюю цю гру на 4 зірки, вона все-таки знаходиться в розробці, але зараз у неї неможливо грати

  Цікава концепція, непогані візуальні ефекти, але складність занадто перекошена, деякі проблеми з ігровим процесом також (не призупиняється після оголошення або після виходу з сундука), деякі інші незначні проблеми та безглузде шліфування, коли ви тільки рухаєтеся (не можете вирішити коли стріляти в атаку/зброю/спеціальну зброю тощо), не можете вибрати, якого ворога атакувати, сила атаки заклинань невідома. А тепер, опублікуйте оновлення, я поняття не маю, яка вимога для розблокування елементів у журналі. Зрештою, безглуздий час.

  Як тільки я натискаю кнопку «Пуск» після вибору класу майстра, гра повністю вилітає

  Чудова ідея для гри, але занадто повільна і часто виходить з ладу, особливо коли відкрито іншу програму, як-от spotify.

  **Редагувати** Спочатку я поставив цій 3 зірки, оскільки це весела гра, але оскільки не було жодного контакту, щоб допомогти вирішити мою проблему, перевищивши її до 1 зірки... Це чудова гра, але після останнього оновлення я не мав жодного контакту. зміг відновити покупку без додавання. Я написав електронною поштою, щоб запитати про це, але не отримав відповіді.

  Dragon City Mobile Simulator iqj

  Це занадто відстає.

  Топчик

  Magic Survival Casual lxn

  Справді гарна гра, але не витрачайте свій час і гроші. Я витратив близько 15 доларів на видалення реклами та лабораторні нотатки і майже закінчив гру. Через кілька місяців після покупки всі дані були скинуті, покупки та прогрес втрачено. Повернути його немає як, нас практично пограбували...

  Я думаю про цю гру: це як нескінченна діра, ніколи не знаєш, коли вона закінчиться. Це дуже хороша гра, де ви завжди можете зробити краще, і є багато класів, і це цілком оригінальна ідея (з того, що я бачив), але в ній немає реклами, якщо ви не помрете, то вона дає вам можливість отримати ще один шанс, переглянувши рекламу, у мене було це на кількох телефонах (тому що вони зламалися) протягом приблизно 9 місяців, це так вбиває час, я думаю, що краще без реклами.

  Це весела гра, просто хотілося б, щоб було більше знань про гру. Ви повинні дізнатися про все, залежно від того, як далеко ви досягнете, як довго витримаєте.

  Будь ласка, оновлюйте ігрову книгу, щоб ми могли прочитати зміни в заклинаннях.

  Я не можу грати, тому що він завантажується на повністю чорний екран без опцій. Будь ласка, виправте. Дякую.

  Я б поставив цій грі 5 зірок, за винятком одного факту, орфографії та граматики. Я так розумію, що його зробив не носій англійської мови, але блін хлопці, дайте мені доступ, я виправлю це БЕЗКОШТОВНО. Важко навіть увійти в історію через всі помилки. Як, в біса, магія, якщо все «магія»?

  Добавте Українську мову

  5 зірок, тому що гра дуже проста і в цілому класна. 2 зірки, тому що я можу грати один раз, а потім гра більше не відкривається. Я взагалі не можу грати. Це так сумно.

  Magic Survival Casual games riv

   


  votre commentaire
 • ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Hero Wars – Fantasy Battles ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Hero Wars – Fantasy Battles IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ მოტყუების კოდი უსასრულო მონეტები ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Hero Wars – Fantasy Battles 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  თავიდან გართობა, ღირსეული დროის მკვლელი, მაგრამ ნუ დახარჯავ ფულს. სუპერ ციცაბო ასვლა, დაბლა, სანამ არ მიხვალთ 50 დონემდე, მოგაგონებთ ფულის დახარჯვას, ხოლო კოშკის გახსნასა და კამპანიაში წინსვლას შორის ტემპის შენელებას ფული ცოტა დრო სჭირდება. თუ გსურთ თამაში, ეს სახალისოა, მაგრამ თუ გსურთ მისი გავლა ღირსეული კურსით, დახარჯავთ $30-$50.

  შიგთავსი კარგია, მაგრამ ზოგიერთი 3D MMORPG-იც კი უფრო რბილად მუშაობს, ვიდრე ეს 2D მულტფილმის თამაში.

  ეს თამაში ამბობს, რომ არ არის ინტერნეტი, მიუხედავად იმისა, რომ ჩემი ინტერნეტი სავსეა

  ნამდვილად სახალისო RPG ტიპის თამაში

  Შესანიშნავი თამაში. მიყვარს გმირები, გრაფიკა და ავტომატური თამაში

  კარგად, მიუხედავად გაუმართავი რეკლამის არსებობისა, რაც ჩემთვის ყველაზე ცუდი მიზეზია, რომ თამაშის მიმართ არარეალური მოლოდინები გაქვთ, როგორც ჩანს, ამ თამაშს აქვს პოტენციალი და შეიძლება მართლაც ნარკოტიკული იყოს. უნდა ავღნიშნო ის ფაქტი, რომ მათ აქვთ ავტომატური ფუნქცია, რაც აადვილებს თამაშებს, როცა რაღაცის დაფქვა გიწევს. თუ ამ თამაშის თამაშს გეგმავთ, გააკეთეთ თამაშისთვის და არა რეკლამისთვის.

  ბოლო განახლება დიდი დრო დასჭირდა ჩატვირთვას და საბოლოოდ აჩვენებს ქსელის შეცდომებს, ჩემი ყველა სხვა აპლიკაცია მშვენივრად მუშაობს ამის გარდა.

  ეს არის ნახევრად სახალისო საბრძოლო თამაში კვაზი შემობრუნებაზე დაფუძნებული საბრძოლო სისტემით. თქვენ არ შეგიძლიათ თქვენი პერსონაჟების გადაადგილება დამოუკიდებლად, რადგან ისინი ავტომატურად მიიწევენ წინ ბრძოლებში. თქვენ გაქვთ არჩევანი, როდის გამოიყენოთ უნარები. თქვენ ასევე შეგიძლიათ თქვენი პერსონაჟების აღჭურვა ჯავშნით, რომელიც გჭირდებათ ფერმაში. მე დავაინსტალირე თამაში რეკლამაში ნაჩვენები თავსატეხის ფორმატის გამო, მაგრამ ეს მხოლოდ თამაშის დამატებითი ელემენტია. სახალისოა, თუ ეძებთ მარტივ თამაშს.

  Rebel Racing Curse de mașini meya

  Хроники Хаоса - РПГ онлайн Ролевые nlbg

  Hero Wars – Fantasy Battles Role Playing tca

  ეს თამაში 5 ვარსკვლავს მიიღებდა, თუ ეს არ იყო ნახევრად ავტომატური ან სრული ავტომატური ძვ.წ. მაშინ ეს იქნებოდა რთული და სახალისო.

  მოსაწყენი თამაში მოგებისთვის. ძალიან ბევრი ხდება, ცხოვრება ფუჭად ნაგავს.

  სატყუარა და გადართე მიმღები! საერთოდ არ არის თავსატეხი! ძალიან იშვიათი თავსატეხები, რომლებიც მალე ქრება. ნაძირლები!

  თამაში კარგია, მაგრამ განსხვავდება შესავალისგან, ასე რომ განახლდება მოგვიანებით.

  თამაში სახალისო იყო, როდესაც ის მუშაობდა, მაგრამ არ იშლებოდა. ნებისმიერ დროს, როდესაც ჩატვირთვის დროს მქონდა ქსელის არასტაბილურობა, თამაში შეიძლება მთლიანად გაფუჭდეს და მომიწია მისი გადატვირთვა

  სახალისო და სახალისო, შესანიშნავი თამაშის კონცეფცია ძვირფასი ქვების და შეფუთვის ხარჯებისთვის და რა ჯდება ენერგია 1 ცალი ჯავშნის განახლება, ჰქონდა 3000 ენერგია და ვერ შეძლებდა 1 ელემენტის განახლებას

  ამ თამაშის რეკლამები ჰგავდა ყველა სხვა ყალბ რეკლამას, რომელსაც ხედავთ თავსატეხით, სადაც ბიჭი განძს, ლავასა და წყალს გამოყოფს გამყოფებით, თქვენ უნდა ამოიღოთ ისე, რომ წყალმა ჩააქროს ცეცხლი, სანამ ის დნება საგანძურს ან მოკლავს ბიჭს. მაშინ თამაშები მსგავსი არაფერია. მე გავბრაზდი და გადმოვწერე თამაში, რომ 1 ვარსკვლავიანი მიმოხილვა მიმეღო. 5 ვარსკვლავს ვაძლევ. რეალურად ნამდვილად სახალისო და უფასო pay4advantage-ით. მაცინებს, როცა მგონია, რომ ამას ვუყურებდი, ახლა დამოკიდებული ვარ.

  Hero Wars ロールプレイング xqdq

  მე მომწონს ეს თამაშები, მაგრამ ვფიქრობ, რომ ის ძალიან კარგავს და შეიძლება გაუმჯობესდეს.

  მე ნამდვილად მომწონს ეს თამაში. მე ვარ ორი შვილის დედა, მწვრთნელი და მენტორი ინტუიციური განკურნებისა და სულიერი ხელმძღვანელობის მქონე ინდივიდების/ბიზნესისთვის. მე არ ვარ ისეთი, ვინც გუგლში რაიმეს ჩაძირვას ან შეფასებას მისცემს. ბევრი 2 ან 3 ვარსკვლავია, მაგრამ მე მას 5-ს ვაძლევ, რადგან დონემდე ავედი ძალიან შორს, სანამ გადავწყვეტდი შესყიდვას. 2 კვირაში 45-ე დონემდე ავედი, თამაშით სრულად ვისიამოვნე. მინდოდა ცოტა უფრო სწრაფად წავსულიყავი და მეტი მქონოდა გასაკეთებელი, ეს იყო ჩემი გართობა, ამიტომ გადავწყვიტე 10-15 დოლარის „ინვესტიცია“ მექნება ჩემთვის.

  რეკლამა არ ჰგავს თამაშს. ჯერ კიდევ ყალბი რეკლამა

  არასოდეს დააინსტალიროთ ეს თამაში! არასოდეს იყიდოთ ნივთები! გამარჯვების შანსი არ არის! როგორც კი რამეს იყიდი, ნუ ელოდები გამარჯვებებს, თამაში ისეა მოწყობილი, რომ კიდევ უფრო მეტ ფულს დახარჯავ

  საკმარისად სახალისო თამაში, არ არის საკმარისი ანაზღაურება მოგებისთვის პირველ 35 პერსონაჟის დონეზე, რომ იყოს შემაშფოთებელი. მიზეზი, რის გამოც დავაინსტალირე და მიმოხილვის დატოვება შევაწუხე, არის თამაშის რეკლამები, რომლებიც აჩვენებს მინი თამაშებს, რომლებსაც თითქმის არაფერი აქვთ თავად თამაშთან და რატომღაც მოიცავს გასაჭირში მყოფ ქალებს? მეგობრებო, მობრძანდით.

  შემცირდა 5-დან 3 ვარსკვლავამდე. როდესაც მიაღწევთ გარკვეულ დონეს, არტეფაქტებს დაიწყებენ „ფრაგმენტების“ მოთხოვნილება და სრულის მისაღებად, შესაძლოა, იოლად დასჭირდეს 40-60 იგივე გაშვება. რაც, მაპატიეთ, რაღაც სისულელეა და უბრალოდ მოსაწყენს ხდის თამაშს. ან დაარეგულირეთ მარყუჟის ვარდნის პროცენტი ან უყურეთ, როგორ წყვეტენ თამაშს

  მიყვარს აქამდე. ინტერფეისი მარტივი სამართავია და პერსონაჟის ზრდა საკმაოდ შესაძლებელია. თამაში რეალურად გეტყვით რა გჭირდებათ თქვენი პერსონაჟების წინსვლისთვის და სად მიიღოთ ეს. კარგად გაკეთებული.

  Მხიარული თამაში. ჩვენთვის სათვალიანი მოხუცებისთვის ეკრანზე ცოტა პატარაა.

  მე მიყვარს მისი თამაში ასე მარტივი და მისი მიღმა არსებული ისტორია უბრალოდ საოცარია


  votre commentaire
 • ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Pocket Ants: Colony Simulator ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Pocket Ants: Colony Simulator IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ 실제 돈 무료 ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Pocket Ants: Colony Simulator 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  개미가 너무 좋아요.

  훌륭한 게임입니다. 즐겁고 중독성 있습니다. 아직 개발 중임을 암시하는 오프닝 메뉴의 모서리에 베타가 쓰여 있으므로 때때로 기술적인 문제가 있는 경우 이해할 수 있습니다. 그러나, 나는 톤을 가지고 있었다. 내 모든 개미와 자원을 잃는 것에서 모든 페로몬에 이르기까지 여러 번. 게임이 충돌하거나 멈추거나 홈 화면으로 이동하기 때문에 방금 패배하고 캡처하려는 타이탄 딱정벌레를 잃어버렸습니다. 내 사용자는 Cynical88입니다. 내가 comp를 얻을 수 있기를 바랍니다

  1000 vs 1117, 27 soiders vs 50.... 배틀 매칭 시스템이 엉망이라 밸런스 패치는 진지하게 고려해봐야 할 것 같습니다. 어쨌든 게임은 매우 흥미롭고 재미있습니다. 비록 상당한 개선이 필요한 것처럼 보이지만 말입니다. 다음 업데이트를 기다리겠습니다. 일이 일이 너무 갑갑하다고 해서 '딱딱하다'는 소리도 들린다. '이와 함께 결제했습니다. 숙훈

  나는 이 게임을 정말 즐긴다. 계속해서 확장되기를 바란다. 계속 탐험할 수 있는 더 큰 세계가 있고 식민지를 더 크게 만들 수 있는 더 많은 자유가 있으면 좋을 것입니다.

  나는 솔직히 이 게임이 매우 재미있고 패배를 자초하고 길들인 곤충을 죽일 수 있다는 점을 좋아합니다. 하지만 제 문제는 꿀벌입니다. 그들은 단지 SO O.P.!!!!! 그들은 덜 강해야합니다


  votre commentaire
 • ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Stickman Ghost 2: Ninja Games ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ Stickman Ghost 2: Ninja Games IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Cheat-Code viele Tasten ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ Stickman Ghost 2: Ninja Games 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  Es ist nicht schlecht.Wenn

  Episch (^.^)

  Hallo, ich habe jemanden gesehen, der wiederholt einen Bug/Cheat verwendet hat, um im PvP zu gewinnen. Ein Spieler, dem ich bei verschiedenen Gelegenheiten begegnet bin, fliegt/schwebt immer im PvP. Ich habe ein paar Screenshots gemacht. Wo kann ich mich melden? Zu viele Bugs im PvP

  Stickman Ghost Ninja beziehen – Microsoft Store de-LI

  Spaß Io

  Macht super viel Spaß :D Ich hoffe bald kommt ein neues Update. Auch wenn viele hier sagen, dass man zu lange braucht um an die besseren Artikel zu kommen find ich man braucht zu lange für das Level den Artikel habe ich schon alle. Auch bitte schnell ein neues Update

  ... feel Free2Play, kostenlose Strategiespiele, kostenlose ...

  Transform into a ninja warrior. Stickman people in Stickman game to fight stick and robot enemies. In this new version of the game, the stickman warrior in

  Es ist ok, aber die Steuerung müsste besser sein

  Schnuller

  Cooles Spiel macht ab und zu Spaß

  Cooles Spiel, aber ich hätte am Anfang mer Schmuck gebraucht

  Stickman Ghost - Gruppen | Facebook

  Mehr Aktion weniger Kosten

  Dies sind die am häufigsten heruntergeladenen Android-Spiele in der Geschichte von ... Stickman Ghost: Ninja Warrior Action Offline-Spiel 2,09 Euro gratis

  Gute Spiele für uns

  Schöne Zeitverschwendung, aber um den 6. Planeten herum kommt das Spiel zum Erliegen. Es wird ein riesiger Grind, Fortschritte zu machen. Stunden Arbeit, nur um deine Waffe einmal zu verbessern. Und der Multiplayer-Kampf ist so unausgewogen.

  Dieses Spiel ist großartig, aber wird mein Bruder den Hotspot drehen und warum hat er ein Werbevideo?

  Stickman Ghost 2: Ninja Games ઍક્શન rqs

  Verschwenden Sie Zeit, es gibt so viele Fehler, die ich hasse, wenn Sie sterben, und es gibt einen Gegenstand im Respawn-Bereich, der verschwindet, und es wird verzögert, wenn die Basis erobert wird

  sehr aufregend ..und sehr einfach zu kontrollieren ... es wird nicht langweilig ...

  Dies ist ein sehr tolles Spiel, wenn jemand es spielt, wird er es lieben

  Stickman Ghost 2: Ninja Games פעולה ccf

  Dieses Spiel ist so lustig und episch. Zuerst dachte ich beim Laden, es sei ein schlechtes Spiel, ABER NEIN, es ist das beste Stickman-Spiel, das ich je gespielt habe. Also, Entwickler, vielen Dank, dass Sie das coole Spiel gemacht haben.

  Sie sehen, es ist so gut, wie die Grafik, das Gameplay, es ist so krass, bleiben Sie doch auf der Hut, Jungs

  Stickman Ghost 2: Game Offline Aksi acsa

  Dieses Spiel ist großartig und ich mag, wie alle Waffen ihre eigenen Fähigkeiten haben

  Stickman Ghost 2: Galaxy Wars - Download kostenlos für Android

  Bitte machen Sie Updates für die Premium-Version

  Dieses Spiel ist super cool, das Spiel hat mehr Action, es gibt Waffen, Waffen und Skins

  Ihr Jungs solltet einige Effekte auf einige Fertigkeiten legen

  Es war schlimm, weil du uns beim ersten Bosskampf immer wieder zum Kämpfen eingesetzt hast

  Glitch auf Level 6-7 und der PvP-Edelsteinmodus lassen Sie das Level der Stoffgegenstände zurücksetzen

  Dieses GWM ist nicht schlecht, aber Sie können mehr tägliche Quests und Hauptquests setzen

  Stickman Ghost 2 Mod APK – Warum ist es erforderlich? MOD Feature; Tritt gegen andere Spieler an; Kostenlose Spiele zum Spielen. Stickman Ghost

  alles ist cool, aber es gibt 2 Sprachen?

  Download iKungfu : Legend of Stickman APK - Neueste Version 1.4.1 Für Android-Geräte ... Stickman Ghost 2: Gun Sword · Shadow Knight: Ninja Game RPG

  Nein Uwu

  Es wird nicht heruntergeladen

  Charakter iPhone-Hüllen | Redbubble

  Es gibt zu viel Bedarf zu kaufen

  ボットワールド アドベンチャー ロールプレイング nlbx

  Sehr cooles Spiel

  Es ist so gut

  스틱맨 고스트 2: 갤럭시 워즈 액션 ppv

   


  votre commentaire
 • ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ No Humanity - The Hardest Game ANDROID ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ▶▶▶▶ No Humanity - The Hardest Game IOS ◀◀◀◀
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ எல்லையற்ற நாணயங்கள் ஹேக் ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ▞▞▞ No Humanity - The Hardest Game 2022 version ▞▞▞
  ------------------------------------------
  ------------------------------------------

  இது நன்றாக இருக்கிறது, ஆனால் SFX ஐ வைத்துக்கொண்டு இசையை மட்டும் முடக்குவதற்கான விருப்பத்தை உங்களால் சேர்க்க முடியுமா? நான் எப்போதும் டெத் மார்ச் கேம்களில் எனது சொந்த இசையை வாசிப்பேன், மேலும் என்னை ஒருமுகப்படுத்த வேண்டும், மேலும் சிறிய பிழை என்னவென்றால், ஒவ்வொரு ஆப்ஸை மறுதொடக்கம் செய்வதை முடக்கும் அறிவிப்பு நிலை திரும்பும்.

  கேம் வழங்கும் சவாலை நான் விரும்பினாலும், நான் விளையாடும் ஒவ்வொரு முறையும் 5 நிமிடங்களுக்குள் அது என்னை விரக்தியடையச் செய்கிறது. விளையாட்டு மிகவும் சீரற்றது மற்றும் கணிக்க முடியாதது, இது நான் விளையாடியவற்றில் மிகவும் அபத்தமானது. நீங்கள் என்ன செய்தாலும் சில நொடிகளுக்கு மேல் நீடிக்க முடியாது என்பதை இது நிரூபிக்க விரும்புகிறது. நீங்கள் நன்றாகச் செய்கிறீர்கள் என்று நினைக்கிறீர்கள், அப்போது உங்களால் தப்பிக்க முடியாத கோடுகளுக்குள் நீங்கள் சிக்கிக்கொண்டிருப்பதைத் திடீரென்று உணர்ந்து, பின்னர் எங்கிருந்தோ ஏதோ தோன்றி BAM! நீங்கள் இறந்துவிட்டீர்கள். மறுதொடக்கம் செய்து மீண்டும் விளையாடவும்.

  பல உள்ளீடு பின்னடைவு, பதிவு செய்த பின் இது லேக் என்று நினைக்கிறேன்

  No Humanity - The Hardest Game Žaid. automat. rdnk

  ஆம், விளையாட்டு கடினமானது, ஆனால் அது நியாயமற்றது, நீங்கள் நன்றாகச் செயல்படலாம், அதற்கு உதவ முடியாமல் என்ன இழந்தாலும் பரவாயில்லை, விளையாட்டு முட்டாள்தனமானது, வேடிக்கையான கருத்து.

  இது ஒரு சிறந்த விளையாட்டு, நான் மிகவும் கடினமான கேம்களை விரும்புகிறேன், ஆனால் இந்த ஒரு பிரச்சனை உள்ளது, நீங்கள் ஆஃப்லைனில் சென்றால், விளையாட்டில் நீங்கள் இறக்கும் போது, நீங்கள் செயலியை மறுதொடக்கம் செய்யாவிட்டால், உங்களால் மீண்டும் வர முடியாது. முடிந்துவிட்டது. இது நான் மட்டும்தானா என்று எனக்குத் தெரியவில்லை, ஆனால் எதிர்காலத்தில் உங்களால் இந்தப் பிழையைச் சரிசெய்ய முடியும் என்று நம்புகிறேன். நன்றி!!!

  மெனு ஸ்கிரீனில் உள்ள எதுவும் கேமுடன் பொருந்தவில்லை என்று நான் நினைக்கவில்லை. ஆனால் மறுபுறம், இது ஒரு அழகான அடிமையாக்கும் விளையாட்டு.

  என்னால் பெரும்பாலான நேரங்களில் நகர முடியாது. நான் ஜாய்ஸ்டிக்கை நகர்த்த முயற்சிக்கிறேன் ஆனால் அது நகரவில்லை.

  Mouse Simulator : rat rodent animal life Simulação tzuf

  Name: No Humanity - Hardest Game Version: 6.1.6 Root: No Mod features: A lot of money Install Steps: Download Install Credits: ?

  வேடிக்கை, ஆனால் நான் எதிர்பார்த்தது போல் மிகவும் பின்வாங்கவில்லை.

  ஒவ்வொரு முறையும் நான் ஒரு சேர்வைப் பார்த்து அதைக் கிளிக் செய்யும் போது தற்செயலாக அது என்னை விளையாட்டிலிருந்து வெளியேற்றியது

  பொதுவாக நான் இந்த வகையான விளையாட்டுகளை ரசிப்பேன். இங்குள்ள விளையாட்டு உண்மையில் மிகவும் கடினமானது அல்ல, எதிரிகள் குறித்து எந்த விளக்கமும் இல்லாமல் இருப்பதால் சிரமம் ஏற்படுகிறது, நீங்கள் அவர்களை மனப்பாடம் செய்யும் வரை மிக நீண்ட காலம் உயிர்வாழ்வது சாத்தியமில்லை. நம்பமுடியாத சோம்பேறி கேம் வடிவமைப்பு, உண்மையில் சவாலான ஒன்றை நீங்கள் விரும்பினால், இம்பாசிபிள் கேம் அல்லது வேறு எதையும் விளையாடுவது நல்லது.

  ஒழுக்கமான விளையாட்டு, அதன் வேலையை மிகவும் சிரமமின்றி செய்கிறது (சிறந்த நேரம் 57.29). லேசர் சவால் வேடிக்கையானது, ஆனால் நீங்கள் ஒரு மிஸ்சில் சவாலைச் சேர்க்கலாம் என்று நினைத்தேன், ஒரு சிறிய யோசனை. நன்றி!

  இது உண்மையில் ஒரு சிறந்த விளையாட்டு ஆனால் இது சற்று கடினமானது.

  நேர்மறைகளுடன் ஆரம்பிக்கலாம். பயிற்சி எளிமையானது மற்றும் சமாளிக்க எளிதானது, ஆனால் குறுகியது. விளையாட்டை நன்றாக மாற்றுவதற்கு சிறிய தடைகளை கலக்க வேண்டும் என்ற எண்ணம் எனக்கு பிடித்திருந்தது. இப்போது நீங்கள் மேம்படுத்துவது என்னவென்றால், சில கேம்மோட்களைச் சேர்த்து, அதை மீண்டும் மீண்டும் குறைவாகச் செய்ய முயற்சிக்கவும், நீங்கள் 1 பயன்முறையைச் செய்யாத இடத்தில் இது மிகவும் வேடிக்கையாக இருக்கும்.

  விளையாட்டு வேடிக்கையாக இருந்தாலும், நாணயங்களைப் பெற இணையம் இருக்க வேண்டும் மற்றும் மீண்டும் முயற்சிக்கவும் மற்றும் அமைப்புகளை அமைக்கவும் போன்ற otjer மெனு விருப்பங்களைப் பயன்படுத்த வேண்டும்.

  என்னுடன் விளையாட மூன்று நண்பர்களை அழைத்தேன், எனது 3k தங்கத்தைப் பெறுவதற்குப் பதிலாக, பயன்பாடு செயலிழந்தது, 2 நிமிடங்களுக்கு மறுதொடக்கம் செய்ய முடியவில்லை. விளையாட்டிற்குத் திரும்பிய பிறகு நான் எதையும் சம்பாதிக்கவில்லை... மேலும் நீங்கள் தேடலைச் செய்து, அவற்றை முடிப்பதற்குள் வெளியேறினால், அவை மாறிவிடும். பல பிழைகள் உள்ளன, ஆனால் இவை சரிசெய்யப்பட்டால் இந்த விளையாட்டுக்கு நிறைய சாத்தியங்கள் உள்ளன.

  இது கடினமானது ஆனால் இது ஒரு குழந்தை விளையாட்டு என்று அவர்கள் சொல்லும் விளையாட்டுகளில் ஒன்றாக இது இருக்கும் என்று நான் நினைத்தேன். மிகவும் கவர்ந்தது. நான் ஒரு நட்சத்திரத்தை கழற்றினேன். ;-;

  விளையாட்டு உண்மையில் மிகவும் நன்றாக இருக்கிறது! நான் அதை விரும்புகிறேன், ஆனால் ஒரு பிரச்சனை உள்ளது. மேலும் பிரச்சனை என்னவென்றால், எனது Google Play கணக்கில் என்னால் நுழைய முடியவில்லை, எனது கேம் பிளே மற்றும் என்னிடம் உள்ள அனைத்தையும் என்னால் சேமிக்க முடியவில்லை, அதனால்தான் நான் 5 இல் 4 நட்சத்திரங்களைக் கொடுத்தேன், ஆனால் அது இன்னும் நல்ல விளையாட்டு! மேலும், உங்கள் கணக்கை இணைக்க வழி இருந்தால், தயவுசெய்து சொல்லுங்கள், நன்றி!

  ஒவ்வொரு அரை வினாடிக்கும் விளையாட்டு என்ன செய்ய வேண்டும் என்று சொல்கிறது. மேலும்.. நீங்கள் செய்ய விரும்புவது எல்லாம் விளையாடுவதுதான் ஆனால் அவர்கள் உங்கள் முகத்தில் முக்கியமில்லாத தங்கக் காசுகளையும் வெகுமதிகளையும் கொடுத்துக்கொண்டே இருப்பார்கள். நீங்கள் 50 முறை கிளிக் செய்ய வேண்டும், ஒவ்வொரு முறையும் திரையின் வெவ்வேறு பகுதியில் ஒவ்வொரு நிலைக்கும் இடையில் 3 வினாடிகள் மட்டுமே நீடிக்கும். உங்கள் நேரத்தின் 1/10 உண்மையில் விளையாட்டில் செலவிடப்படுகிறது. மீதமுள்ளவை மெனுக்கள் மூலம் கிளிக் செய்கின்றன.

  No Humanity - The Hardest Game আর্কেড rlhc

  [Free][iOS][Android] No Humanity - Crazy fun bullet hell dodge ...

  இந்த விளையாட்டு வந்தபோது எனக்கு மிகவும் பிடித்திருந்தது, ஆனால் புதுப்பித்த பிறகு அவர்கள் நிறைய கப்பல்களை அகற்றினர். என்னிடம் எல்லா திரைப்பட பாத்திரக் கப்பல்களும் இருந்தன, ஆனால் புதுப்பித்தலுக்குப் பிறகு அவை அனைத்தையும் அகற்றினர். மேலும் இது எளிமையாகவும் வேடிக்கையாகவும் இருந்தது, இப்போது அது அனைத்து வெகுமதிகள் மற்றும் பொருட்களுடன் மிகவும் சிக்கலானது..... நீங்கள் அந்த தோல்களை மீண்டும் சேர்த்து இந்த கேமை உருவாக்குவீர்கள் என்று நம்புகிறேன். எளிமையானது அதனால் நான் அதை விளையாடும்போது மகிழ்ச்சியாக இருக்க முடியும். இந்த விளையாட்டின் பழைய பதிப்பை நீங்கள் திரும்பப் பெறுவீர்கள் என்று நம்புகிறேன்

  ஆம், விளையாட்டும் கூட. இது எதிர்பார்த்தது போல் கடினமானது, இது குறைவான வேடிக்கையை உருவாக்குகிறது மற்றும் பாத்திரம் விளையாடத் தொடங்குவதற்கு முன்பே இறந்துவிடும். மற்றபடி எல்லாம் சரியாக இருக்கும்


  votre commentaire